Kontakt

Części do frezarek – wysokiej klasy części mechaniczne

Frezowanie to jeden z najczęściej stosowanych sposobów na obrabianie powierzchni zarówno płaskich, jak i kształtowych. Frezarki do metalu sprawiają, że proces ten staje się szybki i prosty, a ponadto udostępniają szereg udogodnień jak bezstopniowa regulacja prędkości oraz programowanie parametrów. Wszystko to usprawnia pracę operatora. Aby zapewnić komfort i wydajność podczas pracy należy dbać o stan swoich maszyn, regularnie je konserwować i robić przeglądy oraz oczywiście wymieniać zepsute lub zużyte części.

Ponadto oferujemy dostosowanie obrabiarek do wymogów BHP poprzez zamontowanie wyłączników głównych i bezpieczeństwa, osłon obwodowych czy oświetlenia halogenowego.

Części zamienne do frezarek do metalu oraz innych obrabiarek

Oferujemy wykonanie części zamiennych do obrabiarek na zamówienie, w tym części do frezarek do metalu – między innymi frezarek pionowych, poziomych, uniwersalnych i narzędziowych.

Nasza firma zaopatruje zakłady w części zamienne do maszyn produkcji: REMO- KĘPNO, CEGIELSKI, FAT, CHOFUM, JOTES, PORĘBA, JAFO, FAMOT, DEFUM. Jesteśmy w stanie wykonać części do takich modeli frezarek jak FWA, FWF, FYA, FYC, FYD, FYJ, FWC ,6P80, 6P81, 6P82, 6T83, FSS350, FSS450, FU350, FU450, FW350, FW450 FU251 oraz FU321.

Nasz asortyment obejmuje także części zamienne do szlifierek, wiertarek, tokarek oraz wytaczarek. W naszej ofercie znajdziesz śruby trapezowe i kulowe, imaki, koła zębate, wałki, listwy zębate, uchwyty tokarskie, elektropompki, lampy, pompy, elektrosprzęgła, płytki do sprzęgieł, kołki, normalia i wiele innych części do maszyn.

Niezawodne, jakościowe części do frezarek na zamówienie

Dzięki wymianie części na nowe przywrócisz swoje urządzenie do pierwotnego, bardzo dobrego stanu technicznego oraz przedłużysz jego żywotność. Z naszą pomocą z łatwością dostaniesz część do swojej frezarki – wystarczy, że wyślesz nam dokumentację lub wzory, a my odtworzymy potrzebny Ci element używając do tego najwyższej jakości niezawodnych materiałów, dzięki czemu Twoja maszyna będzie jeszcze przez długi czas nienagannie służyła do pracy.

Napisz do nas