Kontakt

Części do szlifierek – wysokiej jakości części zamienne do obrabiarek


Szlifierka to niezbędny element zakładu stolarskiego, warsztatu i niezastąpione narzędzie podczas remontów i prac budowlanych. Służy ona do głównie do wykańczania wszelkich elementów, nadając im kształt i dopracowując szczegóły. Dzięki niej jesteśmy w stanie uzyskać estetyczne, profesjonalne rezultaty. Warto zadbać o to, aby szlifierka była sprawna i wyposażona w najwyższej jakości komponenty, które nie tylko pozwolą na wykonywanie pracy efektywnie, ale także będą bezpieczne i niezawodne. 

Istnieje wiele rodzajów szlifierek – wyróżniamy te kątowe, taśmowe, oscylacyjne, bębnowe, przelotowe, mimośrodowe oraz delta. Różnią się one przede wszystkim zastosowaniem, ale też sposobem w jaki umożliwiają pracowanie z materiałem.

 

Zamienne części zasadnicze i normalia do szlifierek


Z najwyższą dbałością o szczegóły wykonujemy używając wyselekcjonowanych materiałów zamienne części zasadnicze i normalia do szlifierek takie jak:

— wirniki,

— stojany,

— koła zębate walcowe,

— koła zębate stożkowe,

— śruby,

— przekładnie zębate,

— łożyska,

— sprężyny dociskowe.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, zapewniając naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie i dostarczając każdorazowo najlepsze jakościowo elementy do maszyn, które pozwolą na nienaganną ich pracę przez długi czas.

W ramach przeglądu okresowego maszyny sprawdzamy geometrycznie jej dokładność, a także szczelność układów i prawidłową pracę urządzenia na biegu jałowym oraz po obciążeniu. Ponadto, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas pracy, oferujemy usługę zamontowania dodatkowych elementów w maszynie, takich jak oświetlenie halogenowe, wyłączniki główne, wyłączniki bezpieczeństwa i przekaźniki bezpieczeństwa.

Części zamienne do maszyn najlepszych producentów


Nasza firma zaopatruje zakłady w części zamienne do maszyn produkcji liderów na rynku: REMO- KĘPNO, CEGIELSKI, FAT, CHOFUM, JOTES, PORĘBA, JAFO, FAMOT czy DEFUM.

Modele szlifierek w jakich się specjalizujemy to SPD, SPC, SPA, SWA, SOJ, SAB, RUP, E450, E550 oraz E550. Dbamy o to, aby dopasować ofertę do wymagań naszych Klientów i sprawić, aby byli możliwie jak najbardziej zadowoleni z usług, jakie oferujemy w zakresie wytwarzania części zamiennych do szlifierek na zamówienie.

Napisz do nas