Kontakt

Części do tokarek – części zamienne do maszyn obrabiających

Tokarki do metalu znajdują zastosowanie zarówno w profesjonalnych firmach, jak i w przydomowych warsztatach. Służą one do toczenia i gwintowania elementów, usprawniając pracę operatora.

Części zamienne z zachowaniem najwyższych standardów produkcji oraz z wysokogatunkowych materiałów. Obrabiany element jest mocowany między wrzecionem a konikiem, a noże do obróbki usuwają jego elementy. Aby zapewnić wydajne i niezawodne działanie tokarki, należy regularnie wymieniać zużyte lub zepsute części, co przywróci ją do niemalże nowego stanu i pozwoli na długą pracę w doskonałej kondycji.

Części zamienne – w odpowiedzi na wszystkie potrzeby

W ofercie posiadamy części zamienne do wielu modeli tokarek – TUD, TUM, TUC, TUJ, TUX, TUR,TPK,TR, TRP, CU500, CU580, C11MB, C11C, 1M63, 1M65, 16K20, 16K40 KNA, KCF, KOB, 1512, 1516, 1532, 1L532. Dzięki wszechstronnemu działaniu i indywidualnemu podejściu do klienta gwarantujemy stuprocentową satysfakcję z naszych usług.

Zajmujemy się także wytwarzaniem części do innych obrabiarek – frezarek, szlifierek, wiertarek oraz wytaczarek. Nasza firma zaopatruje zakłady w części zamienne do maszyn produkcji topowych marek na rynku: REMO- KĘPNO, CEGIELSKI, FAT, CHOFUM, JOTES, PORĘBA, JAFO, FAMOT oraz DEFUM.

Wytrzymałe zamienne części do tokarek

Wykonujemy części zamienne z zachowaniem najwyższych standardów produkcji oraz z użyciem wyłącznie wysokogatunkowych materiałów. Produkujemy części według dostarczonych przez klienta wzorów lub dokumentacji.

W naszej ofercie znajdziesz części takie jak:

— koła zębate walcowe o zębach prostych, skośnych, daszkowych, z uzębieniem wewnętrznym, zębatki,

— koła zębate stożkowe o zębach prostych, skośnych, krzywoliniowych, płaskich,

— przekładnie zębate walcowe o zazębieniu zewnętrznym i wewnętrznym, stożkowe o zębach prostych, skośnych, krzywoliniowych, śrubowe i ślimakowe, w układach równoległych i kątowych, pojedyncze i wielostopniowe, wielorzędowe,

— osie, wały, tuleje, wrzeciona, śruby oraz trzpienie – gładkie, kształtowe, jedno- i wieloczopowe, śruby pociągowe z nakrętkami, śruby kulowe.

Napisz do nas