Kontakt

Części do wiertarek – niezawodne zamienniki oryginalnych części do maszyn


Wiertarki wykorzystywane są w różnych gałęziach przemysłu do wiercenia, gwintowania, rozwiercania czy nawiercania. Wyróżniamy wiertarki stołowe, kolumnowe oraz magnetyczne do metalu – każda z nich potrzebuje różnego rodzaju części, aby poprawnie działać.
Oferujemy części zamienne do obrabiarek związanych z przemysłem maszynowym wyróżniające się najwyższą jakością i trwałością, które zapewniają długotrwałe użytkowanie urządzenia.
Jesteśmy doświadczoną firmą z zespołem wykwalifikowanych specjalistów. Naszym klientom proponujemy szeroki asortyment części zamiennych do wiertarek, w tym:
— koła zębate walcowe,
— koła zębate stożkowe do wiertarek,
— przekładnie zębate do wiertarek,
— śruby do wiertarek,
— przesuwki do wiertarek.

 

Najwyższej jakości części zamienne do wiertarek


Oferujemy profesjonalne części zamienne, komponenty oraz kompletne podzespoły do różnego rodzaju wiertarek promieniowych oraz kadłubowych. Produkujemy części do sprzętu producentów będących obecnie niekwestionowanymi liderami na rynku. Jednocześnie zapewniamy niezwykle bogaty wybór wiertarek do metalu, do których możemy przygotować elementy.
Produkujemy części zamienne do wiertarek według dostarczonych wzorów lub dokumentacji z wyselekcjonowanych materiałów, zapewniając niezawodność i wytrzymałość produktu, która przekłada się na długą żywotność urządzenia. W całym procesie dbamy o zachowanie najwyższych standardów produkcyjnych.

Części zamienne do wiertarek różnych producentów


Nasza firma zaopatruje zakłady i profesjonalistów w części zamienne do maszyn produkcji: REMO- KĘPNO, CEGIELSKI, FAT, CHOFUM, JOTES, PORĘBA, JAFO, FAMOT, DEFUM.
Oferujemy komponenty do wiertarek typu WR, WRS, WRA, WKA, GRV, 2M55, 2M57, 2A550, 2A522, 2A554 i wielu innych urządzeń, w tym szlifierek, frezarek, wytaczarek i tokarek.

Poza produkcją części zajmujemy się remontami maszyn, dostosowaniem ich do wymogów bezpieczeństwa, naprawami układów elektrycznych, wykonywaniem nowych instalacji elektrycznych oraz naprawami podzespołów i przeglądami okresowymi. Wykonujemy również okablowania maszyn, wymieniamy przyciski sterownicze i łączniki.

Napisz do nas